(Hirdetés azonosító: 90178339) Hirdetés kezelése »
1 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Újlengyel
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Esztergályos
Cégnév: Iparifem

Wangen im allgäu meletti partnercégünkhöz keresünk önállóan programozni tudó CNC esztergályosokat egyedi, kis szériás alkatrészek gyártásásra. Alap műhelyszintű angol vagy német nyelvtudás szükésges. Boehringer DUS 1600 gép, Siemens sinumerik 810 vezérléssel.
Heidenhain vezérlőn szerzett tapasztalat nem hátrány, lehetőség van a betanulásra.

Elvárások:
- gyors és precíz munkavégzés önállóan műszaki rajzról
- minimum 3 év programozói tapasztalat egyedi gyártásban
- havi átlagosan 200 munkaóra

Amit kínálunk:
- ingyenes szállást egyágyas szobában
-az első utazás költségének megtérítését
-hosszútávú munkalehetőséget

Fizetés:Nettó 18 Euro/Óra
Havi nettó 3600 euro(200 óra)
Jelentkezni fényképpel ellátott önéletrajzzal a hello@greatwork.hu -ra lehet.
+36 205419586
Feladás dátuma: március 14. 22:39.

Térkép

Cím: Pest
Újlengyel

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel