(Hirdetés azonosító: 74211103) Hirdetés kezelése »
8 db
Bruttó bér: 400 000  Ft / hó
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Solymár
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Gépjárművezető
Cégnév: A-Tee Trans Kft

A gépkocsipark bővülése miatt keresünk nemzetközi furgonsofőrt 8 palettás ponyvás,vagy 5 palettás zárt illetve hűtős furgonra,Európai Uniós munkára,átlagosan 10-12 napos turnusokra.

Solymári telephelyre!

Lehet nemzetköziben pályakezdö is ,segitünk a gyakorlat megszerzésében. (Ez nem azt jelenti hogy beülünk valaki mellé,hanem gyakoribb telefonos segitség,info,stb) .Nemzetközi Gyakorlat Nem Szükséges,De Belföldi Furgonos Vezetési Tapasztlat,Gyakorlat Az IGEN!
Minimum 3-4 Éves Jogosítvány Szükséges!

Garantált Bérminimum 22 Munkanap Ledolgozása Esetén:300.000 FT Nettó.

km szorzó:

Száraz árus kocsin 20 ft/km + 25 / álló nap (pl hétvége).
Hűtős kocsin 22 ft/km + 25 / álló nap (pl hétvége).

Átlag fizetés szárazárus kocsin 300.000---350.000 Ft netto, hűtős kocsin 330.000-----420.000 Ft netto

Céges telefont adunk,Vagy Beszállunk A Telefon Költségbe.

Amit kérünk:

-Önállóság,problémamegoldó képesség
-Pontos,precíz munkavégzés
-Az autó esztétikai,valamint műszaki állapotára való maximális odafigyelés
-Minimális nyelvtudás.
-Leinformálhatóság.

Lakhely Nem Releváns,Lehet Bárhol,HA Havonta KB Kétszer MEG Tudja Oldani Az Illető A Munkába Járást.

Fontos!
Kérem Tényleg Csak AZOK Jelentkezzenek AKIK Komolyan Gondolják,Írnak Is Az Önéletrajz Mellé Pár Sort--Előző Munkahely Megszűnésének Okai,Lehetséges Kezdés Ideje STB...----NE Raboljuk Egymás Idejét Illetve Másoktól NE Vegyük EL A Lehetőséget.

A simán elküldött önéletrajzokat nem vesszük figyelembe,előre is elnézést kérek.
Továbbá a megadott e-mail címre legyenek szívesek küldeni az önéletrajzot,nem ide a Jófogás oldalára,ezt az oldalt a kolléga nem látja.

Jelentkezni előző munkahelyek megjelölésével fényképes önéletrajzzal az office.ateetrans@gmail.com-on lehet.
Igyekszünk gyorsan hamar válaszolni mindenkinek írásos tájékoztatóval.
Amennyiben az írásos tájékoztató átolvasása után is érdekli az állás az álláskeresőt,úgy egy személyes találkozót megejtünk a solymári irodánkban,ahol pontosítunk,és egyeztetjük az esetleges indulást.

Fontos! Kérem Kizárólag A Megadott Email Címre Legyenek Szívesek Az Önéletrajzot Küldeni,A Jófogás Oldalán Küldött Önéletrajzokat A Kolléganő Nem Látja.

Köszönjük

Prima Attila
Feladás dátuma: március 12. 13:09.

Térkép

Cím: Pest
Solymár

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel