(Hirdetés azonosító: 79202378) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Helység: Budaörs
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Fuvarszervező

Nemzetközi és belföldi fuvarozással foglalkozó budaörsi székhelyű cég fuvarszervezőt keres hosszú távra.
Elvárások:
- elsősorban német és/vagy angol középfokú nyelvtudás szóban és írásban
- jó szervezőkészség
- jó kommunikációs és stressztűrő képesség
- kiváló problémamegoldó képesség
- terhelhetőség

Feladatok:
- nemzetközi és belföldi fuvarok szervezése, lebonyolítása
- meglévő partnerekkel történő kapcsolattartás
- gépkocsivezetőkkel való kommunikáció

Fizetés:
- megegyezés szerint
- juttatások: mobiltelefon, vidékieknek utazási támogatás

Munkavégzés helye: Budaörs
Munkaidő: 8.00 és 16.00 között, teljes munkaidőben

Fényképes önéletrajzát az alábbi email címre várjuk a fizetési igény megjelölésével.
allasbudaors15@gmail.com
Feladás dátuma: július 20. 11:19.

Térkép

Cím: Pest
Budaörs

Kapcsolatfelvétel