(Hirdetés azonosító: 27431259) Hirdetés kezelése »
1 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Biatorbágy
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Gépjárművezető
Cégnév: Pámer Trans kft

Biatorbágyi telephellyel rendelkező cég, GKI vizsgával, és digitális sofőr kártyával rendelkező gépkocsivezetőt keres.
40 tonnás autóra.
Az autók Olaszország és Magyarország között dolgoznak.
Részrakományokat viszünk ki és hozunk be, gyűjtőzünk.
Az autók minden héten itthon vannak. Innen indulnak és ide érkeznek.
Fizetés 420-520e ft
Önéletrajzukat várjuk a megadott címre.
Vagy hívja a +36305663508
Feladás dátuma: május 16. 11:20.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel