Nemzetközi személyszállítás - Sofőr - Nettó 600000 FT

Bruttó bér:

600 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

ápr 15., 20:31

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Gero Car Business Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Személyszállító, Gépkocsivezető

A Gero Car Business Kft a megnövekedett utasszám miatt 4 fő sofőrt keres nemzetközi kisbuszos személyszállításra (Németország, Hollandia, Belgium, Ausztria).

Cégünk kilencedik éve szállítja utasait Ausztria, Németországba, Hollandiába és Belgiumba.

Amit ajánlunk:
- Bejelentett munkaviszony
- Havi nettó 600000 Ft jövedelem ( 16 nap munkavégzés 14 szabad)
- Új, újszerű 9 személyes kisbuszokkal való munkavégzés
- Rugalmas, empatikus vezetőség
- Céges mobiltelefon

Jelentkezz bátran, ha az alábbiak rád jellemzőek:
- Gépjárművezetésben releváns tapasztalat
- Rugalmasság, terhelhetőség, udvariasság, kulturált megjelenés és viselkedés
- Fegyelmezett munkavégzés
- Elkötelezettség

egyéb információ:
- 1 hónap a próbaidő
- munkábajárást saját autóval kell megoldania a munkavállalónak, indulás és érkezés helye Bicske

Jelentkezés fényképes önéletrajz elküldésével a
email címre

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 120068194