3 db
Egyedi ajánlat!

Tulajdonságok

Helység: Szigetszentmiklós
Kategória: Oktatás / tudomány
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Vállalkozói/szerződéses
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Munkakör megnevezése: Tanár, Pedagógus
Cégnév: Katedra

Piacvezető, országos hálózattal és engedéllyel rendelkező nyelviskola keres nyelvtanárokat lakossági és céges tanfolyamaihoz Szigetszentmiklós, Dunaharaszti, Ráckeve és Szentendre térségében.
Frissen végzettek és tapasztalattal rendelkezők egyaránt jelentkezhetnek, majd egy felvételi elbeszélgetés és próbaóra után taníthatnak nálunk.
Versenyképes óradíjakat kínálunk, szakmai fejlődést, biztos tanfolyamokat, sok órát, havi akár 300-400 ezer Ft jövedelmet.
Ha lenne kedved egy jó csapat tagja lenni, akkor küldj egy fényképes önéletrajzot, és iskolavezetőnk hamarosan megkeres Téged: pallasz@t-email.hu
Feladás dátuma: január 6. 06:35.

Kapcsolatfelvétel