Bruttó bér: 3 000 Ft / óra
Helység: Szigetszentmiklós
Kategória: Oktatás / tudomány
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Vállalkozói/szerződéses
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Munkakör megnevezése: Tanár, Pedagógus
Cégnév: Katedra

Piacvezető, országos hálózattal és engedéllyel rendelkező nyelviskola keres nyelvtanárokat lakossági és céges tanfolyamaihoz Szigetszentmiklós, Dunaharaszti, Ráckeve és Szentendre térségében.
Frissen végzettek és tapasztalattal rendelkezők egyaránt jelentkezhetnek, majd egy felvételi elbeszélgetés és próbaóra után taníthatnak nálunk.
Versenyképes óradíjakat kínálunk, szakmai fejlődést, biztos tanfolyamokat, sok órát, havi akár 300-400 ezer Ft jövedelmet.
Ha lenne kedved egy jó csapat tagja lenni, akkor küldj egy fényképes önéletrajzot, és iskolavezetőnk hamarosan megkeres Téged: pallasz@t-email.hu

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel