Tulajdonságok

Helység: Budaörs
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Logisztikai ügyintéző,adminisztrátor
Cégnév: Fusion Befektetési Zrt

A Burger King a világ második legnagyobb gyorsétterem hálózata több mint 11.000 étteremmel és naponta több, mint 15 millió vásárlóval.
A magyarországi Burger King éttermeket a Fusion Befektetési Zrt. üzemelteti, a Burger King Corporation licensze alapján. Folyamatosan bővülő hálózatunk budaörsi munkavégzéssel keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

Operatív beszerző

Feladatok :
Import rendelések kiállítása, mennyiségek és határidők optimalizálása
Ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Rendelések nyomon követése és ellenőrzése
Készletszintek figyelése
Napi szintű kapcsolatartás a partnerekkel (angol nyelven), társoszályokkal és éttermekkel
Ellátási lánc megfelelő működésének biztosítása, szállítási zavarok, problémák kezelése, nyomon követése
Speciális időszakos és alacsony raktárkészletű tételek folyamatos ellátásának biztosítása, éttermi elosztása
Fogyástervezés, rendelési javaslattételhez kalkuláció készítése
szállítói forecast értesítések készítése és kiküldése
Import fuvarmegbízások lebonyolítása, dokumentálása, nyomon követése, ellenőrzése
Éttermi minőségi jelzések feldolgozása, beszállítói reklamációk érvényesítése
Egyszerűbb, költséghatékonyabb megoldások folyamatos keresése

ElvÁrÁsok:
Szakirányú felsőfokú (Logisztika/EllÁtÁsi LÁnc) végzettség és/vagy min. 2év releváns szakmai tapasztalat ;
Aktív, középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
Haladó szintű számítógépes ismeretek (MS Office, kiemelten Excel);
Fejlett kommunikációs és konfliktuskezelési készség;
Teljesítmény- és feladatorientáltság; prioritások kezelése ;
Kiemelkedő elemzőkészség, strukturált gondolkodás;
Magabiztos fellépés és érvelési képesség;
Előny: vállalatirányítási rendszerek ismerete

AMIT KÍnÁlunk:
Stabil munkáltatói háttér
Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség;
Felelősségteljes munkakör, önállóság;
Kiváló munkahelyi légkör;
Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Budaörs

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a toth.petra@fusionrt.hu címen.
Feladás dátuma: január 15. 17:39.

Térkép

Cím: Pest
Budaörs

Kapcsolatfelvétel