Tulajdonságok

Helység: Szigetszentmiklós
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Operátor
Cégnév: Pannonjob Kft

Egy multinacionális partnercégünk szigetszentmiklósi telephelyére új munkatársakat keresünk hosszútávra az alábbi munkakörbe:

Összeszerelő operátor

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:
- Gyártósori összeszerelés
- Késztermékek tesztelése
- Késztermékek csomagolása

Elvárások:
- Minimum 8 általános iskolai végzettség
- Hosszú távon, 2 műszak vállalása
- Büntetlen előélet

Előny:
- Középfokú végzettség
- Összeszerelési, termelési területen szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Kiváló munkakörnyezet
- Kiemelt bérezés (alapbér+cafetéria+bónusz)
- Ajánlom a barátom program: ha ismerős Ön által kerül a céghez, akkor fizetés kiegészítésben részül
- Munkába járás vállalati buszokkal (Abony, Cegléd, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Dunaharaszti, Taksony, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Tatárszentgyörgy, Dabas, Bugyi, Alsóványpuszta, Dunavarsány, Délegyháza, Gyömrő, Budapest, Velence, Tárnok, Érd, Makád, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Vasad, Monor, Üll, Vecsés, Nyáregyháza, Újlengyel, Alsónémedi, Tápiószőlős, Tápiógyörgye, Tápiószele, Farmos, Tápiószentmárton, Solt, Apostag, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Áporka, Kunszentmiklós, Tass, Majosháza, Váll, Páty)

Jelentkezés: Kérjük, jelentkezését küldje el Pécsi Ildikó kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a ildiko.bodolay@pannonjob.hu címre a referenciaszám (PJ183) megjelölésével. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Érdeklődni lehet a következő telefonszámon: +36 1 260 2094 vagy 06 20 973 9912

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:https://www.pannonjob.hu/html/terms.php

Cégnyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.
Feladás dátuma: május 14. 10:11.

Kapcsolatfelvétel