Panzió üzemeltetési lehetőség Verőcén

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

nem igényel

Cégnév:
Zsember-i-ker Kft

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Vendéglátás, Idegenforgalom vezető

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

A Dunakanyar szívében, Verőcén létesített családi panziónk üzemeltetésére keresünk
talpraesett, ilyen irányú tapasztalattal és/vagy végzettséggel rendelkező személyt, a feladatok
jellegéből adódóan rugalmas munkabeosztás mellett.
A szálláshely üzemeltetéséhez kapcsolódó valamennyi feladat (foglalások kezelése, vendégek
fogadása, segítségnyújtás, reggeliztetés és takarítás megszervezése) a munkakörbe tartozik,
főszabály szerint bevételarányos javadalmazás mellett.
A szálláshely jelenleg beindítás előtt áll, az ebben történő hatékony együttműködést is kérjük
és elvárjuk leendő kollégánktól. Ebből is adódóan a munkalehetőség azonnal betölthető, akár
részmunkaidőben is.

Az angol nyelv készségszintű használata elvárás, egyéb idegen nyelv ismerete előnyt jelent a
kiválasztás során. Ugyancsak előnyt jelent a kiválasztás során a váratlan helyzetek
kezelésének készsége, továbbá a nagy munkabírás (a szezonalitásból adódóan főként
időszakosan).

A panzió közvetlenül a Duna partján található, magas nívóval létrehozott új épületben, így
ennek vezetése a munka presztízsét tekintve kimagasló.

Amennyiben szeretnél páratlan helyszínen, önálló, 7 egységes szálláshely üzemeltetője lenni,
a megadott elérhetőségeken várjuk jelentkezésed, fényképes önéletrajzzal.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 149642574

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Profilkép
Zsemberi Larion

Trio Transportbeton Kft.

További hirdetései

Üzleti

Utoljára aktív: 9 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!