Parképítő Építésvezető kollégát keresünk!

Feladás dátuma:

szept 4., 14:33

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
BARIZS KERT KFT

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz, motivációs levél

Munkakör megnevezése:
Építőipari vezető

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Közel 30 éve működő családi vállalkozásunkba keresünk agilis jó szervezőképességű gyakorlattal rendelkező építésvezető kollégát, térburkolat építési és parképítési feladatok szervezési, iranyítási feladatainak elvégzésére!Főbb feladatok: Saját és alvállalkozói csapataink irányítása, helyszíni munka kordináció, felmérések, elszámolások és anyagrendelések kezelése! Főként lakossági és közületi munkák! Egész éves folyamatos munkavégzés heti 5 napos munkarendben! Kizárólag hosszútávú együttműködésben gondolkodunk!
Amit kínálunk: Jó hangulatú munkakörülmenyek, változó munkaterületek és megrendelők, rugalmas és lijális munkáltatói háttér, céges autó, mobiltelefon, munkaruha, munkábajárási támogatás, évvégi bónusz, stb...

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 150045940

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 11 órája

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!