(Hirdetés azonosító: 84749005) Hirdetés kezelése »
3 db
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Páty
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Cukrász
Cégnév: Caffe Trevi Kft

Pátyi cukrászdánkba cukrászt keresünk főállásban, versenyképes fizetéssel.

Várjuk pályakezdő, vagy tapasztalt cukrászok jelentkezését!

Bejelentett munkaviszony, munka törvénykönyve szerinti szabadság és heti két pihenőnap biztosított, hétvégén is nyitva vagyunk. Önéletrajzos jelentkezését emailben várjuk!

Kezdő cukrászoknak kiváló szakmai tapasztalatszerzési lehetőség, tapasztalt cukrászoknak további elmélyülési lehetőség.

Cukrászdánk nyerte az Év fagylatja díjat 2015-ben. Megfelelő ambíció esetén biztosítjuk az Év fagylatja, illetve a Magyarország tortája versenyekre történő felkészülést, nevezést és a versenyen történő részvételt.

Helyben lakhatás, igény esetén megszervezhető.
Feladás dátuma: október 12. 15:07.

Térkép

Cím: Pest
Páty

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel