2 db

Tulajdonságok

Multirégió Budapest
Helység: Pécel
Kategória: Egészségügy / szépség
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: egyetem/főiskola
Munkakör megnevezése: Ápoló
Cégnév: Egymást Segítő Egyesület

Intézményvezető munkakörbe pályázatot hirdet az Egymást Segítő Egyesület (ESE). Az új munkatársat szeretettel várjuk Egyesületünk péceli, korszerűen felszerelt, 81 férőhelyes Ápoló Otthonába.
A munkakör betöltésének feltétele:
felsőfokú egészségügyi végzettség.
Előnyt jelent:
szociális szakvizsga megléte,
több éves szociális intézményben szerzett vezetői gyakorlat.
Munkavégzés helye:
ESE Baczoni István Ápoló Otthon (Pécel, Pihenő u. 2.)
Jelentkezni lehet: szakmai önéletrajzzal és bizonyítvány másolattal e-mailben (ese@vnet.hu).
Jelentkezési határidő:
folyamatos, de legkésőbb 2018. május 22.
További tájékoztatás Némethy Máriától kérhető (tel.: +36 28/454-076 102es mellék). Szervezetünkről és intézményeinkről bővebben honlapunkon (egymast-segito.hu) olvashat.
Feladás dátuma: május 15. 19:31.

Térkép

Cím: Pest
Pécel

Kapcsolatfelvétel