Tulajdonságok

Multirégió Budapest
Helység: Fót
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Pénztáros
Cégnév: Timár Vaskereskedelmi Kft

Szeretsz vásárlókkal foglalkozni, tanácsokkal segíteni másoknak?

Változatos, pörgős, fiatalos csapatban dolgoznál?

Akkor lehet, hogy Téged keresünk!

1994 óta folyamatosan fejlődő családi cégünk pénztáros munkatársakat keres fóti telephelyén működő szerszám és kisgép áruházába! Vállalkozásunk mára 7 telephelyen 130 munkavállalót foglalkoztat, ennek köszönhetően nálunk egy helyen megtalálhatod a multik és családi vállalkozások minden előnyét! Versenyképes fizetés, cafeteria, évközi juttatások, családias hangulat, emberközpontú szemlélet!

Amit mi kérünk tőled:

- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- kereskedelmi véna
- tanulásra való hajlandóság
- kedves, udvarias kommunikáció
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- felelősségteljes, önálló munkavégzés

Ezekben a feladatokban próbálhatod ki magad:

- vásárlókkal való kommunikáció
- információszolgáltatás
- vevői adatok rögzítése
- rendelések felvétele
- fuvarok megszervezése
- számla kiállítás számlázó programban
- pénztárjelentés készítése, a bevétel elszámolása
- pénztár és göngyöleg kezelése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- kézi szerszámok és szerszámgépek ismerete
- vasanyagok, építőanyagok ismerete
- Vectory ERP ismerete

Amit kínálunk:

- 8 órás, bejelentett munkaviszony
- kiszámítható, hosszú távon biztos munkahely
- jó munkahelyi légkör
- cafeteria

Légy része a csapatunknak, légy része a sikerünknek!

Munkavégzés helye: 2151 Fót, Galamb József u. 1

Ha készen állsz a fejlődésre küldd el önéletrajzodat a hr@timarvasker.hu e-mail címre a pozíció megnevezésével!
Feladás dátuma: június 7. 17:53.

Térkép

Cím: Pest
Fót

Kapcsolatfelvétel