(Hirdetés azonosító: 80148115) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 217 300  Ft / hó Bruttó bér: 193 450  Ft / hó Bruttó bér: 265 000  Ft / hó Bruttó bér: 219 950  Ft / hó Bruttó bér: 198 750  Ft / hó Bruttó bér: 219 950  Ft / hó Bruttó bér: 201 400  Ft / hó Bruttó bér: 185 500  Ft / hó Bruttó bér: 217 300  Ft / hó Bruttó bér: 212 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Alsónémedi
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Rakodó
Cégnév: Man at Work

Beérkező csomagok pakolására és szortírozására keresünk munkaerőt szalagrendszer mellett, hosszú távra, azonnali kezdéssel!

Téged keresünk, ha:
legalább általános iskolai végzettséggel rendelkezel
bírod a fizikai munkát
pontos vagy és precíz

A munka jellege miatt férfiak jelentkezését várjuk!

Munkaidő: Állandó éjszakai műszak (16:30-01:30 hétfőtől péntekig)

Versenyképes juttatás:
Bruttó 235.000 Ft havi alapbér
Bruttó 40-60.000 Ft prémium elérhető

Mit várhatsz tőlünk:
Azonnali kezdés
Hosszú távú munkalehetőség
Cafetéria
Bónuszrendszer

A bejárás céges busszal biztosított (Budapest-Kunadacs-Kunszentmiklós-Bugyi-Felsőbabád-Nyáregyháza-Kakucs-Inárcs-Ócsa-Tápiószecső-Sülysáp-Táborfalva-Örkény-Hernád-Dabas-Bénye-Gomba-Monor-Monorierdő-Pilis- Káva)

0620/421-06-06
fuchs.bettina@manatwork.hu

(Mmnysz:1237/2001.)
(Mmnysz:3440/2001.)
(Anysz: Naih-73314/2014.; Naih-85575/2015.)
Feladás dátuma: október 13. 19:37.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel