1 db
Kiemelt!

Tulajdonságok

Országos
Helység: Váchartyán
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Raktáros
Cégnév: WPA Packaging Kft

Cégünk, a WPA Packaging Kft. több mint 15 éve alakult, és komplex csomagolási megoldásokat kínálunk partnereinek.
2017-ben indítottuk Váchartyáni telephelyünket.
Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk Targoncavezető engedéllyel rendelkező raktárosokat.

További nyitott pozíciók betöltésére keresünk:
- Beszerzőt
- Minőség ellenőrt
- CNC gépkezelőt faiparba
- Segédmunkásokat
- Betanított munkásokat
- Asztalosokat
- Tehergépkocsi vezetőt C+E kategóriás jogosítvánnyal

Munkaidő: 7:00- 15:30 / két műszak beindítása folyamatban

Bérezés: végzettség és tapasztalat szerint megegyezés alapján

Érdeklődni: Váchartyán, Fő u. 133.
Mobile: +36 30 411 1639
Email: andreaszucs@wpa.hu
Feladás dátuma: június 12. 15:42.

Kapcsolatfelvétel