(Hirdetés azonosító: 82946708) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Helység: Törökbálint
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Raktáros
Cégnév: Biogastro Kft

Leírás

Raktáros
Törökbálinton üzemelő közétkeztetéssel foglalkozó konyhánkra keressük raktáros kollégánkat.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:
Alapanyagok biztosítása a konyha részére
A szakosított raktározás betartása
Vezeti a napi kiadásokat anyag kiszabat alapján, az esetleges plusz kivételezésekről felettesét tájékoztatja
Pontosan követi a készletek mozgását, a fogyó készletre felhívja a figyelmet
A fűszer kocsit heti rendszerességgel feltölti, azt az erre rendszeresített bizonylaton adminisztrálja
Folyamatosan figyeli a készletek eltarthatóságát, szavatossági idejét, a lejárati idő közeledtét felettesének jelzi
Közreműködik az áruátvételnél, ellenőrzi a beérkező áru minőségét, mennyiségét a HACCP dokumentációval való ellátottságot (bontatlan csomagolás, engedélyek, bizonylatok, címke, eltarthatósági idő)
Elvégzi a selejtezéssel kapcsolatos teendőket
Naponta ellenőrzi a raktárakban található hűtők hőmérsékletét
Gondoskodik a leltározás előkészítéséről
Gondoskodik a raktárhelyiségek tisztántartásáról
Az ideális jelölt:
precíz, pontos, önálló
középfokú végzettséggel rendelkezik
élelmiszer raktározásban szerzett tapasztalat előnyt jelent
szakács végzett előnyt jelent
Munkavégzés helye:
Törökbálint
Amit kínálunk:
Stabil cég, hosszú távú munkalehetőség
Versenyképes fizetés
Munkába járás támogatása
Étkezés biztosítása
Munkaruha biztosítása
Munkaidő: hétfő-csütörtök napi 8 óra, péntek-szombat: napi 4 óra
Jelentkezni lehet munkaidőben a 06/20 312-0228-as telefonszámon, vagy a hr@biogastro.hu email címen.
Feladás dátuma: augusztus 22. 18:05.

Kapcsolatfelvétel