Raktáros állás - Sződligeten

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Raktáros

Leírás

Raktáros feladatai és felelősségé:
Anyagmozgatás
Csomagolás, címkézés
Bejövő áruk bevételezése
Rendelés alapján történő árukiszedés
A raktár rendben tartása

Milyen embert keresünk?
Munkájára igényes, megbízható, talpraesett kollégát keresünk.
Aki szeret önállóan dolgozni, de a csapatmunkától sem riad vissza.
Fontos, hogy szeress emberekkel dolgozni. Legyen szó az ügyfelekről vagy a kollégákról a tisztelet mindenkinek kijár.
Törekszünk a hatékony munkavégzésre az ügyfelek és magunk miatt is. Tőled is ezt várjuk.
Képes önálló döntések meghozatalára problémamegoldással, stresszes helyzetekben is.
Van B kategóriás jogosítványa és nem gond számára furgonokat vezetni
Előnyt jelent raktározásban szerzett tapasztalat!
Megfelelő fizikai állapot (Min. 20kg emelése)

Amit kínálunk:
Azonnali munkakezdés
Versenyképes bérezés
8 órás munkaidő (8:00-16:00)
Stabil munkahely
Bejárási költségtérítés (30 Ft/km)
Próbaidő után munkaruha
Családias munkakörnyezet
Célunk, hogy biztosítsuk a fejlődési lehetőséget, amihez már csak a te hozzáállásodra van szükség.
Törekszünk a hatékony munkavégzésre. Ezért vannak sztenderdjeink és módszertanunk, amik mind javítják a hatékonyságot.
Fontosnak tartjuk, hogy kollégáink elmondhassák ötleteiket, javaslataikat, esetleg panaszaikat. Erre mindig fordítunk időt.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145383856

Jófogás alkamazás QR kód