2 db

Tulajdonságok

Helység: Törökbálint
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Raktáros
Cégnév: Hellas-Invest Kft

Raktáros kollégát keresünk görög és más nemzetközi élelmiszerek forgalmazásával foglalkozó cégünk csapatába. Magas emelésű gépet illetve targoncát magabiztosan kezelni tudó jelentkezőket előnyben részesítünk.
Munkaidő: Hétfőtől péntekig, 1 (nappali) műszakos teljes munkaidő
Cím: 2045 Törökbálint, Raktárvárosi út 062/6
Ha egy jó hangulatú, családias csapatban szeretnél dolgozni egy dinamikusan fejlődő cégnél, akkor küld el a fényképes önéletrajzod az info.greekshop@gmail.com címre. Csak az erre az e-mail címre érkező fényképes önéletrajzokat tudjuk értékelni.
Feladás dátuma: július 12. 15:47.

Kapcsolatfelvétel