Tulajdonságok

Helység: Budaörs
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Raktáros
Cégnév: Fusion Befektetési Zrt

A Burger King a világ második legnagyobb gyorsétterem hálózata több mint 11.000 étteremmel és naponta több, mint 15 millió vásárlóval.
A magyarországi Burger King éttermeket a Fusion Befektetési Zrt. üzemelteti. Folyamatosan bővülő hálózatunk csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakör ellátására:

RaktÁros

Feladatok:
A beszállított termékek szakszerű átvétele
A szedési lista alapján az áruk ellenőrzése, összekészítése
Raktári folyamatok biztosítása, leltározási feladatok ellátása
A feladatköréhez kapcsolódó raktári szabályok előírások betartása
Hétfőtől péntekig, reggel 6-tól 14 óráig tartó munkavégzést

Elvárások:

Érvényes emelőgépkezelői jogosítvány (vezetőállásos, gyalogkíséretű és vezetőüléses)
Raktározás területén szerzett minimum 1 éves tapasztalat
B kategóriás jogosítvány
Rugalmasság
Erős fizikum, állóképesség
Precizitás és pontosság
Terhelhetőség
Megfelelő és ápolt megjelenés

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelmet + cafeteria juttatást választható elemekkel
Kedvezményes mobilflottát
Ingyenes sportolási lehetőséget
20%-os kedvezmény a Burger King éttermekben
Munkába járás támogatást
Stabil, bejelentett, hosszútávú munkát
Határozatlan idejű munkaszerződést
Magyarországon 1991 óta jelenlévő stabil háttérrel rendelkező munkáltatót

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a toth.petra@fusionrt.hu címen vagy a 20/369-1851-es számon.
Feladás dátuma: január 20. 18:54.

Térkép

Cím: Pest
Budaörs

Kapcsolatfelvétel