(Hirdetés azonosító: 79733312) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: XVI.
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: FIXcab

A Fixcab - személyszállítással foglalkozó cég - adatrögzítő, telefonos munkatársakat keres teljes és rész munkaidőben.

A feladatról:

- Telefonok kezelése,
- E-mailes rendelések szakszerű felvétele, megválaszolása,
- Minimális logisztikai feladat,
- 6, 8 és 12 órás ügyeleti idő (műszak),
- Adminisztráció
Fontos:

Nem megerőltető, ülve végezhető feladat.

Számítógépes tudás és levelező rendszerek kezelési ismerete szükséges

Kedvesség, pontosság, precizitás alapfeltételek.

Helyismeret, idegen nyelv/nyelvek, főként az angol ismerete előny.

Minden alkalmas jelentkező betanításon vesz részt.

Kérjük fizetési igényüket jelöljék meg.

Budapestről és Pest megyéből várják a jelentkezőket.

Akiket keresnek:

Írásos, önéletrajzos jelentkezését az annamari@fixcab.hu címen várják.

Minden jelentkezővel személyes interjúra kerül sor és a rátermettség alapján kerül sor a kiválasztásra.

Telefonon a következő számon mindenkit tájékoztatnak: 06-20-273-6690
Feladás dátuma: augusztus 23. 10:18.

Kapcsolatfelvétel