Tulajdonságok

Országos
Helység: Budaörs
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács

Budaörsi ala carte étterem szakácsot illetve séf helyettest keres kiemelt bérezéssel.
Családias, jó hangulat, korrekt főnök, korrekt fizetés. (Megbeszélés alapján)
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Jelentkezni személyesen az étteremben vagy telefonon esetleg e-mail-ben. Délelőtt 10 órától este 10 óráig vagy ugyanebben az időpontban az alábbi telefonszámon: +36/22 440-225, vagy önéletrajzokat várjuk a foglalas.rozsakert@gmail.com-ra.
Cím: Budaörs Szabadság út 46.
Feladás dátuma: április 16. 21:09.

Térkép

Cím: Pest
Budaörs

Kapcsolatfelvétel