Segédmunkást keresek részmunkaidőre, akár másodállás is

Bruttó bér:

1 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

nem igényel

Cégnév:
ACsaba

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Építőipari munkás

Azonnali munkakezdéssel megbízható segédmunkást keresek Szigetszentmiklósra. Részmunkaidő, hetente 1-2 napi munkavégzés, rugalmas beosztással, akár másodállásként is végezhető.

Feladatok:
- kertrendezés
- építőipari munkák segítése (tetőszerkezet építés, festés-mázolás, fazazás),
- takarítás

Előnyt jelent: a fenti munkákban szerzett jártasság.

Fizetés: a jelentkező tudásszintje alapján.
Fizetési ütemezés: heti, vagy (eleinte szükség esetén) napi fizetés.

Figyelem!
Egy főt keresek! Kérem építési vállalkozók, akik több embert tudnak ajánlani ne hívjanak, mert nincs ilyen volumenben kiadható munkám!

Érdeklődni: . Hétvégén és ünnepnapokon is hívhat!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 104525071