(Hirdetés azonosító: 42351718) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 168 000  Ft / hó Bruttó bér: 162 000  Ft / hó Bruttó bér: 142 000  Ft / hó Bruttó bér: 144 000  Ft / hó Bruttó bér: 154 000  Ft / hó Bruttó bér: 154 000  Ft / hó Bruttó bér: 150 000  Ft / hó Bruttó bér: 200 000  Ft / hó Bruttó bér: 146 000  Ft / hó Bruttó bér: 154 000  Ft / hó
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Százhalombatta
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb

Ipari vizsgálatokat, ellenőrzéseket végző mérnökiroda keres munkatársakat mérnökök, technikusok helyszíni munkavégzésének támogatására.Könnyü fizikai munka. Jogosítvány, karbantartásban, lakatos munkákban szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel. Józan életvitel kötelező!Munkavégzés az ország nagy ipari létesitményeiben, Százhalombattai központtal.
Feladás dátuma: szeptember 25. 10:03.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel