2 db
Kiemelt! Céges Multirégió Budapest

Tulajdonságok

Helység: Ecser
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Gépjárművezető
Cégnév: Fuvartrans Kft

Megbízható, igényes gépjármű-vezetőket keresünk, hosszú távra, teljes munkaidőre. Minimum 1 év szakmai tapasztalattal; C kategóriás jogosítvánnyal, érvényes GKI igazolvánnyal , 4 tengelyes billencsre azonnali kezdéssel.
Munkavégzés helye: főleg Pest megye. Telephely: Ecser (napi bejárással!! A bejárás megoldása feltétele az állás betöltésének, mivel szállást semmilyen formában nem áll módunkban biztosítani!!)
Érdeklődni telefonon(munkaidőben)a (06)-29-335 193-as vonalas telefonszámon, +36703343001-os mobiltelefonszámon, vagy e-mailben, a karrier@hj-beton.hu e-mail címre elküldött fényképes önéletrajzokkal lehetséges.
Feladás dátuma: augusztus 10. 18:52.

Térkép

Cím: Pest
Ecser

Kapcsolatfelvétel