(Hirdetés azonosító: 84731066) Hirdetés kezelése »
8 db

Tulajdonságok

Helység: Fót
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Szakács

Szakácsot, szakácsnőt azonnal felveszünk. Frekventált étterem télen nyáron nagy forgalmú és stabilan üzemelő helyre kiemelt bérezéssel és magas jutalékkal keresünk munkatársakat. Munkáját szerető kreatív és ügyes szakembert azonnali kezdéssel egész évben jól működő éttermünkben szeretettel várjuk. Előre lépési lehetőség 1 éven belül séf lehetsz!!!
Feladás dátuma: október 17. 09:58.

Térkép

Cím: Pest
Fót

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel