Céges
Feladás dátuma: augusztus 30. 23:58. Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 20 000 Ft / nap
Helység: Monor
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: nem szükséges
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Magyarország
Munkakör megnevezése: Szakács

Monori melegkonyhás és házhozszállítással is foglalkozó étterme szakácsot keres, hosszú távra! Lendületes, szorgalmas és kreatív munkatársakat keresünk!

Jelentkezés módja telefonon vagy fényképes önéletrajzzal:
06-20-3573776 vagy 06 70 3602137 . kakukkg@freemail.hu

Elvárásaink:
- szakképzettség
- legalább 5 éves munkatapasztalat
- szorgalom, önállóság, igényesség
- vendégorientált szemlélet
- káros szenvedélyektől mentes életvitel
- gyors, precíz munkavégzés

Amit nyújtunk:
- versenyképes jövedelem
- alkalmazotti jogviszony
- stabil, hosszú távú munkalehetőség

Munkarend (nyitva tartás: hétfőtől-vasárnapig 09.00-21.20-ig):
- havi 15-18 nap
- napi 13 óra, 09.00-22.20

Ha magadra ismertél hívd a megadott telefonszámot vagy küldd el a fényképeddel ellátott önéletrajzodat a kakukkg@freemail.hu tel 0620 3573776 vagy 06703602137

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel