(Hirdetés azonosító: 77608535) Hirdetés kezelése »
3 db
Bruttó bér: 420 000  Ft / óra
Céges Multirégió Budapest

Tulajdonságok

Helység: Szigethalom
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Gere István Sütödéje Kft

Célunk, hogy visszahozzuk az igazi kenyér élményét a mindennapokba, és valódi értéket teremtsünk egy elsilányodó világban.

Szerintünk fontos, hogy értékes termékkel szolgájuk ki vásárlóinkat, amihez büszkén adjuk a nevünket is.
Tudjuk, hogy egy csapat vagyunk, amiben mindenki munkája ugyan olyan fontos.

Csatlakozz hozzánk, ha Te is, ha szakképzett pék vagy, és büszke vagy az általad készített termékekre!

Munka végzés helye: Szigethalom

Munka környezet: IFS élelmiszerbiztonsági tanúsítvánnyal rendelkező tiszta modern üzem; öltöző, saját szekrénnyel, zuhanyzási lehetőséggel

Műszakbeosztás: két műszakban váltva
Délutános műszak kezdete: 15 h
Délelőttös műszak kezdete: 05 h

Munka típusa: teljes foglalkoztatás, bejelent munkaviszony

Bérezés: nettó 200.000-300.000 Ft +éjszakai pótlék közötti bérsávban
(Az itt megjelölt bér, tájékoztató jellegű. A bérezés szaktudás, képesítés függvénye. Pontos megállapításához próbamunka szükséges.)

Egyéb juttatások:
- Cafeteria a próbaidő lejárta után
- üzemanyagtámogatás 15 Ft/km vagy
- 80%-os bérlettámogatás
Feladás dátuma: április 17. 14:48.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel