Személy-, és vagyonőr (Százhalombatta)

Feladás dátuma:

tegnap, 09:22
Üzleti
Multirégió
Budapest, Bács-Kiskun, Fejér, Tolna

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
általános iskola

Cégnév:
CIVIL Biztonsági Szolgálat Zrt

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Személy - és vagyonőr

Leírás

A Cégről:
Cégünk, a Civil Biztonsági Szolgálat Zrt. 30 éve a vagyonvédelmi szolgáltatások meghatározó szereplője. Ha szeretsz csapatban dolgozni, innovatív megoldásokat befogadni, mozgalmas környezetben dolgozni, akkor nálunk megtalálod a helyed.

Feladatok amelyekben számítunk Rád:
- Vagyonvédelmi feladatok ellátása,
- Az objektumba érkezők be-/kiléptetése (gyalogos, illetve teher-, tankautóval és személyautóval érkezők),
- Csomagtér-, illetve utastér ellenőrzése,
- Belépőkártyák és belépési jogosultságok ellenőrzése/kezelése,
- A munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása,
- Beléptető rendszerek kezelése, ismeretének elsajátítása

Amit kínálunk Neked:
- 12 órás szolgálati beosztás,
- Az alapfizetés mellé minőségi pótlék lehetősége,
- Éves cafatéira juttatás Szép-kártyára,
- Élet-, és balesetbiztosítás, melyet minden alkalmazottunkra megkötünk a belépés napjától számítva,
- Korszerű és minőségi munkaruházatot biztosítunk,
- Hosszú távú együttműködési lehetőség,
- Elhivatott szakmai csapat tagja leszel,
- Rengeteg tapasztalatot szerzel és nagyfokú fejlődési lehetőséget adunk egy régóta stabil lábakon álló vállalati környezetben,

Amit várunk Tőled:
- Legalább 1-3 év munkatapasztalat,
- Személy-, és vagyonőri képesítés,
- Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
- Jó fizikai állóképesség,
- Számítógépes alapismeretek (excel, word),
- Megbízható, pontos munkavégzés,
- Magabiztos fellépés,
- Kiváló kommunikációs készség,
- Ápolt, igényes megjelenés.

Várjuk jelentkezésed, ha egy elhivatott szakmai csapat tagja szeretnél lenni.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146495141

Jófogás alkamazás QR kód