Bruttó bér: 200 000 Ft / hó
Helység: Mogyoród
Kategória: Szakmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: ALU-REDŐNY Kft

A 22 éves minőségi árnyékolástechnikai termékeket gyártó és forgalmazó ALU-Redőny Kft.

szerelő (szakmunkás) munkatársakat keres.

Az ideális jelentkező a következő szakmák valamelyikével rendelkezik:
- villanyszerelő
- lakatos/géplakatos
- asztalos

Feladatok:
- üzemben felmerülő szerelési munkák elvégzése
- országszerte helyszíni szerelési, beépítési munkák elvégzése

Elvárások:
- szakmunkás bizonyítvány
- lehetőleg a felsorolt szakmákhoz kapcsolódó munkatapasztalat
- pontos, precíz, igényes munkavégzés
- megbízhatóság

Amit kínálunk:
- versenyképes bérezés, nettó 200.000,-Ft
- egyéb, béren kívüli juttatások
- hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Mogyoród

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal ezen a felületen üzenetben vagy a job@alu-redony.hu e-mail címen.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel