Bruttó bér: 275 400  Ft / hó Bruttó bér: 282 200  Ft / hó Bruttó bér: 241 400  Ft / hó Bruttó bér: 265 200  Ft / hó Bruttó bér: 244 800  Ft / hó Bruttó bér: 340 000  Ft / hó Bruttó bér: 261 800  Ft / hó Bruttó bér: 268 600  Ft / hó Bruttó bér: 265 200  Ft / hó Bruttó bér: 282 200  Ft / hó
Egyedi ajánlat! Céges Multirégió Budapest, Komárom-Esztergom, Nógrád

Tulajdonságok

Helység: Dunakeszi
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Lakatos, Géplakatos
Cégnév: Multiwork center

Szerkezetlakatosokat keresünk hosszútávú műhelymunkára! Kiemelt bérezés, jó munkakörülmények, szállás, utazás támogatása. Gyakorlattal rendelkező, rajzot olvasni tudó, megbízható szakemberek jelentkezését várjuk! 06 70 413 92 73
Feladás dátuma: augusztus 21. 11:21.

Térkép

Cím: Pest
Dunakeszi

Kapcsolatfelvétel