Tulajdonságok

Helység: Budaörs
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Adminisztrációs munkatárs
Cégnév: Coninvest Szerviz Kft

25 éve Konyhatechnológiával foglalkozó magyar tulajdonú cég tovább bővülő csapatába keres
Szerviz koordinátor asszisztenst

Feladatok:
Karbantartási és szerviz munkák koordinálása, ellenőrzése, a szerviz munkatársak és az alvállalkozók munkájának koordinálása
Szakmai képviselet
Megbízókkal való kapcsolattartás
Adminisztráció, nyilvántartások és dokumentációk kezelése
Teljesítésigazolások kezelése
Anyaggazdálkodás
Költségek nyomon követése, ellenőrzése, felülvizsgálata
Partneri szerződések előkészítése, kezelése

ElvÁrÁsaink:
Legalább 1-2 éves tapasztalat hasonló területen
Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
Magas fokú problémamegoldó képesség, rugalmasság, terhelhetőség és önállóság
Jó kommunikációs- és tárgyaló készség, határozott fellépés
Projekt szemléletmód
Erkölcsi bizonyítvány

ElŐnyÖk:
Műszaki (min. technikusi) végzettség

ÁllÁs, Munka TerÜlete(I):
Teljes munkaidő

SzÜksÉges NyelvtudÁs:
Angol vagy Német

MunkavÉgzÉs Helye:
Budaörs
Feladás dátuma: április 17. 14:11.

Térkép

Cím: Pest
Budaörs

Kapcsolatfelvétel