Szerviztechnikus

Bruttó bér:

750 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja
Multirégió
Budapest

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Karbantartó, Szervizes

Az Asura Project Support Zrt az Asura csoport tervezéssel, project menedzsmenttel, kivitelezéssel, raktározással és üzemeltetéssel foglalkozó vállalata.

Az Asura csoport világszerte aktív, kiemelt jelentőségű piacunk az Egyesült Államok, stratégiai partnereinken keresztül pedig számos projektben jelen vagyunk Európa és Ázsia több országában. Röviden, ha nálunk dolgozol, itthon teremtesz külföldi trendeket. Egyre bővülő budaörsi irodánkba keresünk szervíztechnikus munkakörbe új kollégát az alábbi feladatok ellátására:

Feladat:
Gyenge vagy erősáramú rendszerek szerelésében van már pár éves gyakorlatod?
Biztonságtechnikai területen szerelsz, karbantartasz?
Nem félsz a magasságtól?
Feladataid közé tartozik majd:
A meglévő rendszerek karbantartása, szervizelése, bővítése, hiba elhárítása.
Új kamerarendszerek telepítése.
A karbantartási munkálatok megkezdése előtt információ gyűjtése a megfigyelő rendszer üzemeltetőjétől a használat során felmerült tapasztalatokról és hibajelenségekről.
A munkavégzés helye országosan, több helyszínen, de budapesti székhellyel.

A munkavégzéshez megkapsz minden szükséges eszközt:

Céges járművet.
Megfelelő munkaruhát.
Céges mobiltelefont.
IT eszközöket.

Amit elvárunk:
Gyakorlat kamerás megfigyelőrendszerek telepítésében.
Precíz, pontos és igényes, önálló munkavégzés.
Műszaki beállítottság, érzék az elektronika világához.
Igény a fejlődésre, új technológiák megismerésére, elsajátítására.
B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat.
Előnyt jelent (akár csak egy, vagy több az alábbiak közül):
Szakirányú végzettség biztonságtechnikai területen.
Tapasztalat erősáramú villamossági területen.
Tapasztalat IT és kommunikációs területen.
Legalább alapfokú angol és/vagy német nyelvismeret (szóban és írásban).
Hidraulikus szerelőkosaras gépjármű kezelésére vonatkozó jogosítvány.

Mit kínálunk mindezért cserébe?
Irodai és terepi munkavégzés váltásban, előzetes és flexibilis beosztás szerint.
A munkavégzéshez szükséges infrastruktúrát cégünk biztosítja.
Versenyképes alapbér és teljesítményarányos alapbéren felüli bónusz.
Teljes állású, határozatlan idejű munkaszerződés.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145227280

Jófogás alkamazás QR kód