Szigethalom - Ingatlanértékesítő- Erdei Ingatlaniroda

Feladás dátuma:

okt 16., 11:30
Üzleti felhasználó

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Erdei Ingatlaniroda

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Ingatlanértékesítő

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Vállalkozói/szerződéses

Az Erdei Ingatlaniroda Szigethalmi irodájába, csapata bővítéséhez új munkatársat keres

Családias környezetben várjuk azt a kollégát, aki
- tapasztalattal rendelkezik az ingatlanszakmában
- dolgozott már korábban ingatlanosként és megpróbálja újra
- aki jelenleg is ingatlanos, de kevesebb költséggel és hatékonyabban dolgozna
- aki jelenleg is ingatlanos, de kipróbálná magát másképp, más környezetben, más emberekkel
- aki kilépne a komfortzónájából és valami egészen újba kezdene
- aki motivált és ambiciózus

Amit elvárunk:
- kiváló kommunikáció készség
- kitartó és önálló munkavégzés
- eredmény- és sikerorientáltság
- vállalkozói szemlélet
- saját gépkocsi

Amit biztosítunk:
- magas, 66% jutalékelosztás
- rugalmas, kötetlen munkaidő
- maximális szakmai támogatás
- hatékony csapatmunka
- irodai háttér + asszisztens

Feladatok:
- új megbízások és ügyfelek szerzése
- kapcsolattartás az eladókkal és vevőkkel
- ingatlanbemutatások megszervezése és lebonyolítása
- kapcsolattartás a hitelügyintézővel, ügyvédekkel
- a saját portfólió rendben tartása

Ha magadra ismertél és választanál mást, várjuk a fényképes önéletrajzodat az iroda(kukac)erdeiingatlan.hu email címre.

Cégünk rövid bemutatása:

20 éve tevékenykedünk az ingatlanpiacon Szigethalom 30 km - es körzetében. A megbízhatóság és a pontosság mellett az ügyek gyors elintézése a munkánk alapja. Pályafutásunk alatt több száz elégedett eladónak és vevőnek tudtunk segíteni. A térséghez kacsolódó óriási kapcsolatrendszerünkkel jogi és ingatlanpiaci ismeretünkkel, építőipari szaktudásunkkal segítjük a hozzánk forduló eladóinkat és vevőinket.
Ingatlan kínálatunkban főleg Csepel szigeti és a környékbeli települések találhatók meg, de szívesen nyitunk Budapest felé még több megbízással.

Hirdetés azonosító: 150297896

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Utoljára aktív: 2 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!