Takarítókat keresünk Budapest 15. kerületében

Bruttó bér:

345 864

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Elvárt végzettség:
általános iskola

Cégnév:
Jusec Biztonsági Szolgáltató Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Takarító

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Több éve sikeresen működő, teljes mértékben magyar tulajdonú cég, minőségi takarítási szolgáltatás nyújtásához 2 fő takarító munkatársakat keres teljes munkaidőben Budapest XV. kerületben található gyárterületre.

Csatlakozz hozzánk Takarító pozícióba!

Elvárásaink leendő munkatársunkhoz:

- Pontos, precíz és korrekt munkavégzés

- Önmagára, munkájára és környezetére legyen igényes

Feladatok:

- Szociális helyiségek, konyha takarítása

- A higiéniai anyagok utántöltése

Amit nyújtunk:

-Azonnali munkakezdés

- A törvény által biztosított adókedvezmények (pl. családi adókedvezmény), fizetett szabadság, betegszabadság és táppénz, utazási költségek megtérítése (autó, busz, vonat stb.). Utazási hozzájárulás 30 Ft/km, vagy bérlet árának 86%-os megtérítése a Budapest közigazgatási területén kívül lakhellyel rendelkező személyek esetében.

- Munkaruha és védőeszközök biztosítása

Munkaidő: hétfőtől-péntekig, 08.00-16.00-ig vagy 14.00-22.00-ig

Az egyik takarító munkatársat a nappali műszakba keressük, a másik takarító munkatársat a délutáni műszakba.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezni lehet bérigényt is megjelölő fényképes önéletrajzzal a e-mail címen vagy érdeklődhet a -os telefonszámon hétköznap 08.00 és 16.00 között.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147805621

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 10 napja

Jófogás alkamazás QR kód