Bruttó bér: 738  Ft Bruttó bér: 756  Ft Bruttó bér: 720  Ft Bruttó bér: 729  Ft Bruttó bér: 738  Ft Bruttó bér: 675  Ft Bruttó bér: 900  Ft Bruttó bér: 702  Ft Bruttó bér: 702  Ft Bruttó bér: 639  Ft

Tulajdonságok

Helység: Gyál
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Takarító

A Csini Panzióba keresünk takarítónő munkakörben munkatársat.

Szezonális, stabil munkahely,azonnali kezdéssel!

Elvárások: tisztaság, megbízhatóság, kreativitás, csapat és egyéni munkabírás.

Előny: nyelvtudás (angol,német,román)

Fényképes önéletrajzod a: sztradaromantika@gmail.com címre várjuk

Jelentkezés telefonon, vagy személyesen ,a megbeszélt időben,helyben.

Érdeklődni:
Pintér Julianna
06-20-9465-151
E-mailben csak önéletrajzot várunk, ha már egyeztetünk.
Feladás dátuma: június 21. 14:35.

Térkép

Cím: Pest
Gyál

Kapcsolatfelvétel