Takarítónőt keresek

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Takarító

Tapasztalat:
3-5 év tapasztalat

Házvezető Hölgyet keresünk Érden található családi házunkban. Fix munkahely Hétfőtől-Péntekig , főzésen kívül minden bele tartozik a takarítási körben. Magára és munkájára is egyben igényes hölgyet keresek. Aki komolyan gondolja és birja a munkát csak olyan rugalmas hölgy jelentkezését várom. Ha autóval jogosítvánnyal rendelkezik előny , de ha esetleg Nincs és busszal megoldja nekem az is meg felel. A munka idő 8-16 óráig tart. Fizetés meg beszélés , megegyezés szerint.
Telefonon várom a jelentkezéseket. Bármikor elérhető vagyok.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148345081

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 17 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!