Tulajdonságok

Helység: Páty
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Raktáros

Pátyi raktárunkba felvételre keresek targoncavezetőket gyakorlattal. Feltétel: OKJ vizsga, fogópofás gépek, és magas emelésű gépek kezelése.
12 órás váltó műszak, nettó 1500 Ft/óra. Havi fizetés.
Ugyan ide: komissiózó és végárú ellenőri munkakörbe szintén 12 órás váltó műszak, nettó 1400 Ft/ óra.
Teljes munkaidős bejelentés és határozatlan idejű szerződés.
Fényképes önéletrajzot a kovacsgeza1967@gmail.com címre kérek.
Telefonon a 06306198010 számon lehet érdeklődni.
Feladás dátuma: március 20. 13:26.

Térkép

Cím: Pest
Páty

Kapcsolatfelvétel