Tulajdonságok

Országos
Helység: Diósd
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Alkalmi/időszakos munka
Elvárt végzettség: középiskola
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: német
Munkakör megnevezése: Szállítmányozó
Cégnév: Rabai Transporte und Umzüge

Július 30. - Augusztus 13. Keresünk 6 Tapasztalt villás Targonca Vezetőt

Helyszín: Németország, Frankfurt Környéke
Munka végzés csarnokon belül
Napi 8-10 óra

Munka adó: 25 Éves Német Vállalkozás

Több információért jelentkezés a v.rabai@icloud.com
Feladás dátuma: június 12. 15:57.

Térkép

Cím: Pest
Diósd

Kapcsolatfelvétel