(Hirdetés azonosító: 60902535) Hirdetés kezelése »
Egyedi ajánlat! Céges

Tulajdonságok

Helység: Újlengyel
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Autószerelő , Szervizes
Cégnév: DOM Service KFT

Dél-budapesti munkahelyre keresünk saját tehergépjárműveink javításához, karbantartásához ezek javításában jártas autószerelőt és lakatos munkák elvégzéséhez lakatost. Alkalmazás: fő- vagy mellékállásban, részmunkaidőben.
Elvárásaink:
- Szakma iránti elkötelezettség
- Kreativitás
- Rugalmasság
- Hétvégi munkavégzés vállalása
Amit nyújtani tudunk:
- Biztos munkahely
- Családias légkör
- Versenyképes kereset
Jelentkezni elérhetőséget is tartalmazó önéletrajzzal az infosofor@gmail.com e-mail címen.
Feladás dátuma: szeptember 22. 17:06.

Térkép

Cím: Pest
Újlengyel

Kapcsolatfelvétel