(Hirdetés azonosító: 83165290) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 356 400  Ft / hó Bruttó bér: 361 350  Ft / hó Bruttó bér: 381 150  Ft / hó Bruttó bér: 400 950  Ft / hó Bruttó bér: 495 000  Ft / hó Bruttó bér: 361 350  Ft / hó Bruttó bér: 371 250  Ft / hó Bruttó bér: 396 000  Ft / hó Bruttó bér: 351 450  Ft / hó Bruttó bér: 405 900  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Dunaharaszti
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Teherszállító, Sofőr
Cégnév: KollarikKft

"C"kategóriával, GKI ,és sofőrkártyával rendelkező tehergépkocsi sofőrt keresünk hosszútávra egy 7.5 tonna össztömegű tehergépkocsira dunaharaszti telephelyre fix fuvarra. A napi futásteljesítmény kb 260 km.A napi nettó fizetés 14000 Ft/ nap+ 5000 Ft telefon hozzájárulás havonta egyszer,+ bejárási költségtérítés.Tehát 21 munkanap esetén kb 300000Ft a fizetés nettóban+a bejárási támogatás.Hétvégén nincs munka.Érdeklődni lehet Kollarik Ágnesnél.
Feladás dátuma: szeptember 19. 19:06.

Kapcsolatfelvétel