Tulajdonságok

Helység: Üllő
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Gépjárművezető
Cégnév: Rueda Silver 12 Kft

Belföldi élelmiszerszállítással foglalkozó gazdasági társaság azonnali munkakezdéssel keres kézi raklapemelő békával rakodni képes "E" vagy "C" kategóriával rendelkező gépkocsivezetőket akár "beugrós" alkalmi munkavállalóként is.
Elvásárok: GKI igazolvány és sofőr kártya.
Elsősorban Üllő és környékéről keresünk munkaerőt, azonban vidékiek jelentkezését is várjuk az ország egész területéről! (szállást biztosítunk!) A szállás tiszta, igényesen teljesen felújított! (tv, wifi)
Kapcsolat: Kovácsné Bátovszki Valéria 70/8663618 Fényképes önéletrajzát a ruedasilver12@gmail.com e-mail címre várjuk, vagy hívja a fenti telefonszámot!
Feladás dátuma: július 16. 18:34.

Térkép

Cím: Pest
Üllő

Kapcsolatfelvétel