(Hirdetés azonosító: 84116892) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Helység: Pusztazámor
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb fizikai munkás
Cégnév: Csengő Manufaktúra Kft

Európai Uniós tejfeldolgozónkba keresünk új kollégákat megnövekedett termelésünk miatt. Elsősorban olyan hölgyek és urak jelentkezését várjuk akik lakóhelyükhöz közel keresnek hosszú távú, biztos megélhetést és szeretnének normál munka rendben dolgozni. Nálunk nincs több műszak (7:00-16:00), ünnepnapokon és hétvégén nem termelünk. A napi feladatok szakmai ismeretet és gyakorlatot nem igényelnek, konyhában szerzett tapasztalat azonban hasznos. Minden megmutatunk, megtanítunk és rövid idő alatt hasznos munkatárssá képezzük! Mivel kézműves tejtermékeket készítünk így napi munkánk változatos és kicsit sem monoton.
Ha felkeltettük érdeklődését várjuk jelentkezését telefonon +36 30 695 2485 számon ill. fényképes önéletrajzát az info@csengotej.hu email címen!
Feladás dátuma: szeptember 25. 10:11.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel