Tulajdonságok

Multirégió Budapest
Helység: Dunakeszi
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Értékesítési munkatárs

Leírás

Nálunk:

-versenyképes fizetésed lesz

-munkád mellett tanulhatsz

-rugalmas időbeosztásod lehet

-elsők között találkozhatsz új mobilokkal

-nem hagyunk egyedül problémás szakmai helyzetekben

Feladatod:

-telekommunikációs szolgáltatások értékesítése

-ügyfelek napi szintű kiszolgálása

-adminisztrációs folyamatok elvégzése

Nálunk akkor is van esélyed, ha nincs diplomád vagy nyelvvizsgád.

Munkavégzés helye: Budapest II. és III. ker., Budaörs, Budakalász, Dunakeszi, Fót, vagy Szentendre

Várom önéletrajzodat a karrier@smarttelekom.hu e-mail címre.
Feladás dátuma: május 16. 15:24.

Térkép

Cím: Pest
Dunakeszi

Kapcsolatfelvétel