Tulajdonságok

Helység: Dunakeszi
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Egyéb fizikai munkás
Cégnév: SA-HO Kft

Dunakeszin lévő telepünkre keresünk telepmesteri feladatok ellátására személygépkocsival rendelkező talpraesett férfi munkatársat.

Jelentkezésüket önéletrajzukkal együtt, bérigény megjelöléssel az iroda@szucsfuvar.hu e-mail címre várjuk.

Az állással kapcsolatban Érdeklődni a 0620/580-8782 vagy a
06 1 408 9089 telefonszámokon lehet hétköznapokon 8-16 óra között kollégánknál.

Cégünk a beérkezett önéletrajzokat az adatvédelmi szabályzatnak megfelelően kezeli. Adatkezelőink gondoskodnak a személyes adatok megfelelő szintű védelméről; törlik és megsemmisítik ha az adatok kezelésének célja megszűnik.
Feladás dátuma: július 3. 08:02.

Térkép

Cím: Pest
Dunakeszi

Kapcsolatfelvétel