Tulajdonságok

Országos
Helység: Solymár
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Területi képviselő
Cégnév: ITM International Kft

Leírás

Feladatok:
Új potenciális vevők felkutatása, kapcsolatfelvétele; Professzionális tárgyalások előkészítése, időpontok egyeztetése A cég termékeinek bemutatása, értékesítése az új és meglévő ügyfelek számára; A területhez tartozó vevők teljes körű gondozása, folyamatos kapcsolattartás ügyfelek rendszeres látogatása, Meglévő és jövőbeli ügyfelek üzletmenetének figyelemmel kísérése Növekedési lehetőségek feltárása a saját területen, akció tervek kidolgozása, stratégiai szemléletű gondolkodásmód alkalmazása; Szakmai tréningeken történő részvétel; Összefüggő tevékenység dokumentálása, meeting memo készítése
Elvárások:
Legalább középfokú műszaki végzettség; Üzleti (elsősorban műszaki) értékesítésben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat (Business to business); Angol nyelvtudás; MS Office, Adobe Acrobat, Power Point ismeretek; Jogosítvány; Az adott területen helyismeret Határozottság, céltudatosság Ügyfélközpontú szemléletmód Jó kapcsolatteremtő képesség, Meggyőző kommunikációs képesség Energikus, közvetlen személyiség Jó együttműködési képesség Jó teherbíró képesség
Előnyt jelent Hegesztés technikai szakismeret vagy hegesztési gyakorlati tapasztalat német nyelvtudás Nyugat-magyarországi lakhely
Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem Teljesítményfüggő bónusz Mobiltelefon Szakmai tréningek Gépkocsi Laptop Hatékony back office,
Feladás dátuma: május 12. 16:06.

Térkép

Cím: Pest
Solymár

Kapcsolatfelvétel