Bruttó bér: 127 750  Ft / hó Bruttó bér: 122 500  Ft / hó Bruttó bér: 147 000  Ft / hó Bruttó bér: 126 000  Ft / hó Bruttó bér: 175 000  Ft / hó Bruttó bér: 127 750  Ft / hó Bruttó bér: 136 500  Ft / hó Bruttó bér: 129 500  Ft / hó Bruttó bér: 143 500  Ft / hó Bruttó bér: 122 500  Ft / hó

Tulajdonságok

Helység: Tököl
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Betanított munkás
Cégnév: Norbox Kft

Tökölön -a Szigetcsépi felé vezető út mellett - hullámkarton doboz gyártó cég keres fizikai munkára munkatársat!
Feladat: gyártó gépek kezelése, hullámkartonok stancolása, dobozok ragasztása, átcsomagolás, rakodás;
Hosszú távra tervezünk!!!!
8 órás bejelentett munka;
Családias hangulat;
Fizetés megállapodás szerint;
Jelentkezni az alábbi telefonszámon lehet: 70/772-8871
Feladás dátuma: július 5. 12:44.

Térkép

Cím: Pest
Tököl

Kapcsolatfelvétel