Tulajdonságok

Helység: Budaörs
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Kereskedelmi munkatárs

Folyamatosan fejlődő összeszokott barátságos és versenyképes munkahelyekre munkatársakat keresünk Budaörsön és Budapest XVI.kerületében.
Budaörsön gasztros és minimális kasszás feladatokkal járó munkakörre keresünk kollégákat.
Gasztros feladatok: kávéfőzés, szendvics készítés, péksüti elkészítése.
Bérezés heti 40 órában 125000.- nettó + jatt.
Budapest XVI. kerületében töltőállomás kezelőt eladót keresünk teljes munkaidőben shop és kezelő munkakörbe egyaránt.
Bérezés heti 40 óra 125000.- nettó +jatt + egyéb juttatás teljesítmény alapján.
Címek:Budaörs gasztró munkalehetőség: 2040. Budaörs Metro áruház mellett MOL benzinkúton.
Budapest XVI.kerület töltőállomás kezelő: 1164 Bp. Szabadföldi út 81. MOL Benzinkúton.
Jelentkezni a specnya@freemail.hu emailcímen szíveskedjen fényképes önéletrajzzal.
Feladás dátuma: március 20. 13:32.

Térkép

Cím: Pest
Budaörs

Kapcsolatfelvétel