Ügyfélszolgálati munkatárs / online értékesítő

Feladás dátuma:

ápr 16., 14:40

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Kereskedelmi munkatárs

Leírás

Nagyszerű csapatunkba keressük új Kollégánkat!

Webshop megrendelések kezelésére, feldolgozására, számlázására, telefonos, email-es ügyfélszolgálatra szeretnénk megtalálni csapattagunkat, aki jó kommunikációval rendelkezik és műszaki beállítottságú.
Nagyon változatos és sokrétű munka, előrelépési lehetőséggel, mert hosszú távra tervezünk.

Munkaidő: 8:00 - 16:00
Munkavégzés helye: Sződliget

Kezdés, akár azonnal!

Elvárások:
Műszaki beállítottság
Pontos, precíz munkavégzés
Jó kommunikáció
Jó problémamegoldó képesség
Számítógépes ismeretek
Terhelhetőség
Hosszú távú biztos célok

Előnyt jelent:
Webshopos feladatok ismerete, tapasztalata
Office programok ismerete
Call center munkában szerzett tapasztalat
Jótállási feltételek, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
Fiatalos, dinamikus jó közösséget!
Célunk, hogy biztosítsuk a fejlődési lehetőséget, amihez már csak a te hozzáállásodra van szükség.
Versenyképes bérezés
Törekszünk a hatékony munkavégzésre. Ezért vannak sztenderdjeink és módszertanunk, amik mind javítják a hatékonyságot.
Fontosnak tartjuk, hogy kollégáink elmondhassák ötleteiket, javaslataikat, esetleg panaszaikat. Erre mindig fordítunk időt.

Milyen embert keresünk?
Munkájára igényes, megbízható, talpraesett kollégát keresünk.
Aki szeret önállóan dolgozni, de a csapatmunkától sem riad vissza.
Fontos, hogy szeress emberekkel dolgozni. Legyen szó az ügyfelekről vagy a kollégákról a tisztelet mindenkinek kijár.
Törekszünk a hatékony munkavégzésre az ügyfelek és magunk miatt is. Tőled is ezt várjuk.
Képes önálló döntések meghozatalára problémamegoldással, stresszes helyzetekben is.

Céginformáció:
Offline üzletünk már több mint 10 éve működik és fejlődik, ahol kiemelten szeretjük kezelni vásárlóinkat és szeretnénk ezt a legmegfelelőbb emberre bízni a jövőben is!

Önéletrajz elküldésével! A beérkezett Önéletrajzokat érkezési sorrendben megtekintjük és a kiválasztott jelölteket 2 héten belül értesítünk telefonon egy személyes interjú bemutatkozásával.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147109507

Jófogás alkamazás QR kód