Tulajdonságok

Országos
Helység: Üllő
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb fizikai munkás

Budapesti munkavégzésre teljes munkaidős építőipari munkatársakat keres.
Munkaidő 7h tól. -16:30h ig.
Munkavégzés helye Budapest.
Bérezés: 13000 Ft/nap
Józan életű értelmes, tisztességes munkavégzésre, munkájára igényes kollegákat keresünk, ellenkező esetben kérem keressék a multi építőipari cégeket!!!
Falazás, vakolás, szigetelésben jártas szakembert keresünk, szakmai tapasztalat szükséges!
Brigádok jelentkezését Nem várjuk köszönjük!!!
Jelentkezésüket az info@levxdekor.hu e-mailcímre várjuk (jelentkezés kizárólag e-mailben).

Falazás, vakolás, szigetelésben jártas szakember 13000 Ft/nap
Feladás dátuma: október 15. 18:56.

Mai hitelajánlat(x)

Térkép

Cím: Pest
Üllő

Kapcsolatfelvétel