Tulajdonságok

Multirégió Budapest
Helység: Üröm
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Bolti eladó

Az Ürömi Omv Spar Express töltőállomásra, két műszakos munkarendbe, kasszás és kútkezelő munkakőrbe kollégát keresünk.
Ha megbízható vagy és 100% -ban számíthatunk rád. Jókedvet hozol magaddal a munkába és tudsz csapatban rugalmasan dolgozni. Igényes vagy a tisztaságra, a környezetedre és ápolt megjelenésed van.. Akkor várunk csapatunkba, ahol kimagasló kereseti lehetőség mellet (180-216.000.-Ft nettó) 18 munkanap esetén és egyéb juttatásokkal 45-100.000.-Ft és további jutalmakkal is díjazzuk képességeidet. Jelentkezni a 06-70-380-9456 telefonszámon!
Feladás dátuma: május 25. 10:16.

Térkép

Cím: Pest
Üröm

Kapcsolatfelvétel